Tamamlanan Projelerimiz

İnsanı merkeze alan mimari anlayış ile başladığımız 29 Ekim Site’si projemizi zamanında faaliyete geçirdik. Sosyal donatıları, daireleri yeşil alanları ile müşterilerimize bir huzur kompleksi sunduk.

16,780 m2 alan üzerine inşa edilen 7 Blok, 30 dükkan ve 384 daireden oluşan 29 Ekim sitemiz bölgesinde cazibe merkezi oldu.

Ulaşımdaki kolaylığı, rahat otoparkı, geniş bahçesi, çocuk oyun alanları, etkinlik salonu, ince işçiliği, modern mimari tasarımı ile 29 ekim sitemiz sakinlerine huzurlu bir yaşam sunuyor.

Tüm 29 Ekim Sitesi sakinlerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Bir blok ve beş kattan oluşan binamızı zamanında tüm mimari donanımları ile bitirerek vakfa teslim ettik.
Gaziantep eğitimine soluk olacak yeni bir yurt kazandırdık.
Hayırlı olsun.

Gaziantep İbrahimli bölgesinde modern dış mimari yapısı ve özenle dizanyn edilmiş 21 derslik okulumuzu hizmete sunduk.

Spor alanları, göz alıcı havuzu, özel ürünler kullanılarak yapılan iç mimarisi ile okulumuz öğrencilere hizmet vermektedir.

Gaziantep’in son yıllarda cazibe merkezlerinden biri olan Karataş’ta Akkent Sitemizi hizmete açtık. Bir blok, 56 daire ve 24 dükkandan oluşan projemiz mimari yapısı, ince işçiliği, kaliteli malzemesi ile Karataş’ın gözde merkezlerinden birisi oldu.

Tüm sakinlerine huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Ormanın hemen yanı başında tasarladığımız Şirinevler Sitemizi hizmete sunduk. 01.05.2013 tarihinde temellerini attığımız Şirinevler sitemizi 01.12.2014 tarihinde hizmete açtık. Kısa bir sürede açtığımız sitemiz yatırımcılarına hem maddi hem de manevi kazanç sağladı. 10 Blok, 434 daire ve dört dükkandan oluşan sitemiz mimari yapısı, site içi sosyal donatıları ile bölgesinde cazibe merkezi oldu. 17600 m2 alan üzerine inşaa edilen sitemizde 434 aile huzurlu yuvalarına kavuştu. Şirinevler Site sakinlerimize huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Gaziantep’te özel üniversite olarak Türkiye’nin sayılı üniversiteleri arasına giren Kalyoncu Üniversitesinin idari binasını inşaa ettik.
Selçuklu mimari tarzı, yöresel kıymık taşı kullanıldı.  Binada Üniversitenin geleneğe bağlı  çağdaş eğitim anlayışını yansıttık.

Gaziantep merkezde  şehrin karakteristiğine uygun Kepkep Sitesini inşaa ettik. Zamanında teslim ettiğimiz sitemizde 34 aile huzur içerisinde yaşmaktadır. Ana cadde üzerinde bulunan sitemiz 4 Blok, 8 Dükkan 34 daire’den oluşmaktadır. Mimari yapısı, iç mimarideki işçiliği ile yatırımcılarına maddi ve manevi  kazanç sağladı.
Site Sakinlerimize huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Gaziantep’in son dönemlerde cazibe merkezlerinden birisi olan Zeytinli Bölgesinde inşaat ettiğimiz Zeytinli Konutlarını gününde bitirerek mülk sahiplerine maddi ve manevi kazanç sağladık.

3,331m2 Alan üzerine inşa ettiğimiz sitemiz,  3 Bloktan oluşmaktadır. Açık otoparkı,  çocuk oyun alanları, sosyal etkinlik alanları ile bölgenin cazibe merkezi oldu.

Site sakinlerimize huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Armatek gıda firmasının faaliyetlerini yürüttüğü hizmet binası şirketimiz tarafından inşaa edilmiştir.