Kalite Politikamız

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sormak istediğiniz bir soru varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim
Buroşürümüzü İndirin

Kalite yönetimi

Kaliteli yaşam alanları üreterek, ürettiğimiz alanların kalitesinin devamlılığını sağlamak amacıyla detaycı ve iyi planlanmış süreçlerle kalitemizi sürekli artırmaya çalışıyoruz.

Sosyal çevrenin gelişimine kaliteli projelerimizle katkıda bulunmayı amaçlarken, çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının farkında, kirliliği en aza indirmeye çalışan ve iş güvenliğini en öncelikli alan sayan kalite yaklaşımımızı alanında uzman danışmanlarla sürekli geliştiriyoruz.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

İnşaat sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında, insan odaklı, doğa dostu, çevreye duyarlı, özgün projelere imza atmak, güven kazanmak, sözümüzü inşaa eden bir marka olmak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünyayı miras bırakmak.

Misyonumuz
Misyonumuz

Uzman kadromuz, güçlü sermayemiz ile özel ve kamuya ait projelere imza atmak. Özel Konut, site, kentsel dönüşüm, okul, fabrika projelerini gerçekleştirmek. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Ülke mimarisine özgün tasarlanmış mimari yapılar kazandırmak.

İnşaat Yaklaşımımız
İnşaat Yaklaşımımız

İnsan odaklı, ihtiyaçlara en uygun çözümleri üretebilen ve imkanları en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçlayan yaklaşımımızı tüm inşaatlarımızda hassasiyetle devam ettirmekteyiz.

Mutlu Yuva Politikamız
Mutlu Yuva Politikamız

Ürettiğimiz konutların, sizlerle beraber yuvaya dönüştüğünün farkındayız. Yuvanızda mutlu olabilmeniz için en uygun evi üretmeyi amaçlıyoruz.

Yönetim Politikamız
Yönetim Politikamız

“Sözümüzü inşaa ediyoruz” sloganı ile çıktığımız bu yolda, iş prensiplerimize ve verdiğimiz sözlere riayet edip uyarak ilerliyoruz. Yönetim politikamızın olmazsa olmazı “Kalite”.

RESTAURANT FACILITIES
RESTAURANT FACILITIES

At TheBuilt we are committed to green building and sustainability in our offices as well as on our job sites. We believe green buildings are not only